قیمت لحظه‌ای طلا : 9487970 ریال
  • به هماتیت گلد خوش آمدید

تماس با پشتیبانی

سوالات متداول

سوالاتی که کاربران از ما می پرسند

هماتیت طرح های مختلفی مانند طرح افق طلایی، طرح بیمه ملت، طرح فرهنگیان می باشد. همچنین با لیزینگ های مختلفی مانند قسطا، ایران رنتر نیز همکاری می کند. هرکدام از این طرح ها دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی هستند که برای بدست آوردن اطلاعات کافیست طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
نتنتالالزالابزطیط
فقط  ایران رنتر است که علاوه بر چک، سفته نیز می پذیرد که شرایط خاص خود را داراست. شما می بایست در ایران رنتر ثبت نام نمایید و مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید و کارشناسان ایران رنتر مدارک شما را اعتبار سنجی و پس از تایید کارت اعتباری خرید برایتان صادر می کنند و با آن کارت می توانید از هماتیت خرید نمایید.
خیر در هیچ کدام از طرح های موجود امکان خرید با چک فرد دیگر وجود ندارد.
در تمام طرح های هماتیت و لیزینگ هایی که با آن فعالیت می کند تنها چک صیادی معتبر و قابل پذیرش است.
مدت زمان اعتبار سنجی با توجه به هر طرح متفاوت است. ولی به طور کلی بین 5 الی 10 روز کاری زمان می برد. برای آگاهی دقیق تر لطفا به طرح مربوطه مراجعه نمایید.
مدت زمان باز پرداخت اقساط در طرح بیمه ملت 12 ماهه بدون پیش پرداخت است. در ایران رنتر مدت زمان پرداخت اقساط از 3  الی 12 ماه متغیر است و شما در هنگام درخواست از ایران رنتر می توانید خودتان آن را مشخص نمایید. در قسطا حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط 6 ماهه است. برای کسب اطلاعات کامل تر می توانید به طرح مربوطه مراجعه نمایید.
برای محاسبه سود اقساط می توانید وارد صفحه محاسبه گر اقساط شوید طرح مورد نظر و تعداد ماه های بازپرداخت را مشخص و سود اقساط خود را حساب نمایید.
پس از اعتبار سنجی و تایید مدارک (بجز در طرح قسطا و ایران رنتر که می بایست چک ها را به محل شرکت های مربوطه ارسال نمایید) می توانید با تعیین وقت قبلی به دفتر شرکت واقع در دانشگاه علم و صنعت مراجعه و چک ها را حضوری تحویل دهید و یا اینکه از طریق پیک و پست چک ها را ارسال نمایید.
مخابرات، بیمه ملت و کارمندان دولتی که دارای چک هستند.
هماتیت به همت جمعی از دانشجویان به منظور ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم از تیم های استارتاپی در دانشگاه علم و صنعت ایران است که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. همچنین هماتیت دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است. هماتیت دارای مجوز فعالیت صنفی به شماره 5014 از انجمن صنفی کارفرمایی و پخش کنندگان طلا و جواهر استان تهران است.
در صورتی که کالای مورد نظر در سایت موجود باشد می توانید آن را خریداری نمایید. در صورتی که قصد سفارش طلا و جواهر داشته باشید می توانید وارد صفحه سفارش جواهر شوید و درخواست خود و همچنین عکس مورد نظر را ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت سفارش شما را بررسی می کنند و نتیجه آن را اعلام خواهند کرد.
در حال حاضر این امکان وجود ندارد.
در صورتی که در تهران هستید می توانید مستقیما به آدرس دفتر واقع در دانشگاه علم و صنعت (باشگاه نوآوری نیترو) مراجعه کرده و کالای خود را حضوری دریافت نمایید. همچنین امکان ارسال کالا از طریق پیک نیز امکان پذیر است. در صورتی که در خارج از تهران هستید کالا از طریق پست ارسال می شود. هزینه پیک و پست بر عهده خریدار محترم است.

عدم تاثیر نوسان قیمت طلا

اقساط بلند مدت

اصل بودن طلا

ارسال به سراسر کشور

فاکتور معتبر

عدم نگهداری طلا تا پایان اقساط