قیمت لحظه‌ای طلا : 9400240 ریال
  • به هماتیت گلد خوش آمدید

تماس با پشتیبانی

درباره هماتیت گلد

استارت آپ هماتیت گلد

همانطور که می دانید قیمت طلا، هر لحظه در حال افزایش است و  در یکی دو سال گذشته، روزهای کمی وجود داشته که هر گرم طلا، در چند ساعت ، ثابت بماند. همچنین توان خرید بسیاری از مردم نسبت به خرید نقدی طلا پایین آمده ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در آبان ماه سال 1398 استارت آپ هماتیت گلد را در زمینه ی فروش نقد و اقساطی طلا راه اندازی کنیم.

در حقیقت هماتیت گلد سایت فروش اقساطی و نقد طلا بوده و با توجه به وضعیت کنونی بازار و اقتصاد ایران افراد بسیاری تمایل دارند به جای خرید نقدی طلا به سراغ خرید اقساطی آن بروند. هماتیت گلد به منظور ایجاد امکان خرید قسطی و آسان با کمترین میزان کارمزد تاسیس گردید.

هماتیت گلد با درک شرایط فعلی جامعه و مشکلات معیشتی اقتصادی عموم افراد بر آن شد که بستری برای فروش قسطی منصفانه فراهم نماید. همچنین با شرایطی جدیدتر و گسترده تر نسبت به تمام سایت های این حوزه شما را قادر به خرید قسطی از هر مدل طلا خواهد نمود.

هماتیت گلد در سه حوزه ی فروش طلای نو ، طلای بدون اجرت و طلای سفارشی کار می کند. در حوزه ی طلای نو و سفارشی به صورت نقد و اقساط در خدمت خریداران عزیز است و در حوزه ی طلای بدون اجرت، با خرید بالای 10میلیون تومان به صورت اقساط ، طلاهای خود را عرضه می کند.

در هماتیت گلد ، طرح های اقساطی متفاوتی وجود دارد ، که این فرصت به شما خریداران عزیز داده می شود که بدون ضامن و بدون پیش‌پرداخت، طلا را به قیمت روز خریداری کنید، در لحظه تحویل بگیرید و با اقساط بلندمدت، پرداخت کنید.

 در این راستا واجدین شرایط می توانند طلای موردپسند خود را بدون هیچ پیش پرداختی طی اقساط 24 ماهه خریداری کنند و 3 ماه بعد از تحویل طلا شروع به پرداخت نمایند.

با این طرح ها هر کسی، در هر نقطه‌ای از ایران، با هر میزان سرمایه‌ای که دارد، می‌تواند طلا را با کارمزد پایین و کم‌ترین میزان اجرت خریداری کند .

در هماتیت گلد علاوه بر فروش اقساطی و فرصت های سرمایه گذاری تلاش نموده ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم با این وجود برای ادامه مسیر نیازمند نقطه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

عدم تاثیر نوسان قیمت طلا

اقساط بلند مدت

اصل بودن طلا

ارسال به سراسر کشور

فاکتور معتبر

عدم نگهداری طلا تا پایان اقساط